HEJ TOWARZYSZE – POTRZEBUJĘ WASZEJ POMOCY!

Untitleddesign - HEJ TOWARZYSZE - POTRZEBUJĘ WASZEJ POMOCY!

Cześć! Jestem Mateusz i lubię afiliację. Uważam, że stanowi przyszłość blogosfery, więc pisałem o niej dużo, namiętnie i szczegółowo w rozmaitych wpisach takich jak te poniżej. Kliknij w jeden z nich jeśli zaintrygował cię tytuł, ale się nie zatrzymuj na dłużej, bo jest ankieta do zrobienia!

Sam dla przykładu regularnie korzystam z TEGO programu – poznasz jego tożsamość po kliknięciu w obrazek poniżej: 
Ciekawosczzzeraprawda - HEJ TOWARZYSZE - POTRZEBUJĘ WASZEJ POMOCY!

 

Dziś chciałbym poznać jednak twoje preferencje, bo o afiliacji dużo piszę i mówię jako nowym trendzie, który w Polsce dopiero rozwinie skrzydła, ale chciałbym to zweryfikować zbierając wasze głosy. Wypełnienie ankiety zajmie ci góra 2 minuty, wyniki będę zbierał do końca roku, szczegółową ich analizą w moim wykonaniu podzielę się w odrębnym wpisie. Pozwoli mi to na lepsze zrozumienie w jakim kierunku zmierza w Polsce afiliacja, które uważam za sensowną alternatywę dla współprac z firmami lub bardzo dochodowy dodatek.

PS. W newsletterze dzielę się mnóstwem informacji zza kulis. Od pomysłów na rozwój bloga, po swoje plany zawodowe i rozwój kariery. Obdzieram się ze swojej prywatności na wyłączność. Z czasem pójdę krok dalej, ale na razie wiedz, że subskrybując ZAWSZE będziesz wiedzieć najwięcej.

PS. JEŚLI UDOSTĘPNISZ TEN WPIS ZRÓB SCRENNSHOT, FOTKĘ, ALBO PO STAROŚWIECKU PRZEŚLIJ MI LINK NA MOJĄ SKRZYNKĘ (biuroprojektowinnowacyjnych@gmail.com) – BĘDZIESZ ZASKOCZONY/A TYM JAK SIĘ ODWDZIĘCZĘ. PODDAJ PRÓBIE MOJĄ KREATYWNOŚĆ :>