RECENZJA KSIĄŻKI BIBLIA E-BIZNESU 2: NOWY TESTAMENT

biblia 210x300 - RECENZJA KSIĄŻKI BIBLIA E-BIZNESU 2: NOWY TESTAMENTListonosz wchodzi zziajany po schodach. Dzwoni do mieszkania. Otwieram.

„Mam dla pana przesyłkę” – wygląda na zmęczonego i zastanawiam sie co tak dużego zamawiałem. Kiedy otwieram paczke sprawa staje się jasna – to drugie wydanie „Biblii e-biznesu”. Cegła w twardej okładce licząca sobie prawie 800 stron. Natychmiast pojawia się skojarzenie – kiedy ja napisze tę recenzję?

Z tyłu książki napisano, że zakup tej pozycji to nie koszt, ale inwestycja – w pełni się zgadzam. Książka opisuje KAŻDY aspekt i robi to BARDZO, ale to bardzo szczegółowo. Kupując ją prawdopodobnie nie będziesz potrzebować innych. Na chwilę obecną jest to więc najtańszy wstep do e-biznesu jaki można nabyć na rynku w chwili. Jest przy tym szalenie aktualna – obejmuje obecne trendy, przepisy prawne, programy i rozwiązania. Swoją drogą książka jest sama w sobie ciekawym studium przypadku, bo nie ma tu jej jednego autora. Pomysłodawca i cały koordynator projektu napisał na oko kilka procent całej treści. Tym samym zaangażował ich w marketing (a każdy jeden ma ogromny zasieg). Naprawdę nie mam do napisania nic więcej i szanując twój czas unikam zbędnego lania wody. To po prostu absolutny must have jeśli myślisz o własnym sklepie internetowym lub takowy posiadasz. Nie ma chyba żadnego uzasadnienia, by po te książkę w takim wypadku nie sięgnąć.

Udanego dnia 🙂

PS. Gdzie kupić tę książkę najtaniej? – KLIK

PS. PO WIĘCEJ POZYCJI BIZNESOWYCH ZAJRZYJ DO MOJEGO MAŁEGO SKLEPIKU