JAK ZARABIAĆ POLECAJĄC USŁUGI mBanku?

mBank - JAK ZARABIAĆ POLECAJĄC USŁUGI mBanku?

Konkretnie chodzi o polecanie kont osobistych i firmowych w ramach 4. edycji programu „Polecam mBank”. Dzięki temu zgarnąć można nawet od 50 do 300 złotych za skuteczne polecenie! Zrobić to można do 28.02.2017, bo właśnie wtedy kończy się aktualna edycja programu. Warto pamiętać, że wziąć w nim udział mogą tylko te osoby, które posiadają konto w mBanku – dzięki temu unikamy polecania czegoś niesprawdzonego osobiście. 

 

SZCZEGÓŁY PROGRAMU I REJESTRACJA JEST DOSTĘPNA POD TYM ADRESEM > TUTAJ <

 

Gotowy/a? W takim razie zaloguj się na stronie, która powinna wyglądać tak:

 

2 1 - JAK ZARABIAĆ POLECAJĄC USŁUGI mBanku?

 

Wejdź w zakładkę „zaproś znajomych” – to dusza tego programu. Twoje osobiste centrum sterowania, dzięki któremu zdołasz dotrzeć z poleceniem do osób z twojego środowiska. Pamiętaj, że polecasz coś dobrego, co już sam posiadasz i niech znajomi się o tym dowiedzą.

 

3 - JAK ZARABIAĆ POLECAJĄC USŁUGI mBanku?

 

I w końcu – zacznij działać! Możliwe jednak, że ciągle masz wątpliwości. Myślisz sobie, że twoich znajomych na pewno to nie zainteresuje i tylko stracisz czas. Pamiętaj jednak, że pewności nigdy mieć nie będziesz. Najgorsze, co możesz stracić, to kilka chwil na rejestrację w programie oraz powiadomienie znajomych. Co możesz z kolei zyskać –  wspominałem już wcześniej. Potraktuj to jako inwestycję – to tylko kilka poświęconych chwil, a zyskiem może być nawet kilkaset złotych.

W razie pytań pisz śmiało, a chętnie odpowiem na twoje pytania związane z promocją (jeśli tylko będę w stanie oczywiście): biuroprojektowinnowacyjnych [malpa] gmail.com. Zachęcam jednak do sprawdzenia ich bezpośrednio na stronie programu POD TYM ADRESEM 🙂

Dla tych, którzy jeszcze tego nie zrobili – kliknij w poniższy banner i dołącz do programu:

 

2 2 - JAK ZARABIAĆ POLECAJĄC USŁUGI mBanku?

 

 

TO JEDNAK NIE WSZYSTKIE KORZYŚCI JAKIE MOŻESZ ZYSKAĆ!

Swoją drogą za jeszcze większą aktywność względem tego programu otrzymasz DODATKOWO zniżkę na 20 złotych do serwisu Pyszne.pl lub bilet do Multikina. Co trzeba zrobić?

1] Jako aktywny klient mBanku wystarczy zarejestrować się na stronie Rekomenduj.to i wypełnić ankietę rejestracyjną.

2] Otrzymasz maila od Rekomenduj.to z zaproszeniem do kampanii, która będzie zatytułowana „Polecanie się opłaca! Poczuj magię polecania”

3] Jeśli podałeś ostatnie 10 cyfr swojego konta osobistego w mBanku i zarejestrowałeś się w 4 edycji PolecamBank, to będziesz mógł odebrać RekoNagrody.

 

Udanego dnia! 🙂

 

Ps. Wpis powstał we współpracy z mBankiem.